חזון קבוצת גנדיר

קבוצת גנדיר בבעלותה של יהודית יובל רקנאטי משלבת פעילות פיננסית והשקעות בלמעלה מ-30 חברות בתחומים שונים בארץ ובעולם עם פעילות משפחתית פילנתרופית לתמיכה בארגוני החברה האזרחית ומגזר הצעירים בישראל.

 

הכירו את הצוות


yonatan_irroni
יונתן עירוני
מנכ"ל קבוצת גנדיר ומנהל את פעילות ההשקעות של גנדיר כחלק מהצוות המוביל של הקבוצה כולה.
יונתן בעל ניסיון נרחב בתחומי הבנקאות והעסקים ושימש בין שאר תפקידיו כיושב הראש של בנק ירושלים ובעבר שימש כמנכ"ל של בנק אינווסטק (היום U-Bank).

 

 

HaimDvir_website-photo

רו"ח חיים דביר (דויטש) – מנהל בצוות הניהול של קבוצת גנדיר.

חיים מביא ידע נרחב בתחום העסקים והמיסוי ושימש בעבר כשותף בכיר במשרד רואי החשבון סומך-חייקין KPMG.

 

3
ד"ר נעמה מירן
– מנהלת את קרן גנדיר מפברואר 2019 לאחר שהיתה מנהלת התכניות של הקרן במשך ארבע שנים.
שימשה כמנהלת פרויקטים בקרן רוטשילד קיסריה, לפני כן עבדה כיועצת ארגונית בכירה במגזר העסקי, כמרצה באוניברסיטת בן גוריון ובאוניברסיטת תל אביב. נעמה הינה פסיכולוגית ארגונית בעלת תואר שלישי מאוניברסיטת בן גוריון ועבודת המחקר שלה עסקה בדיאלוג בן הפרט לארגון במהלכם של תהליכי שינוי בארגונים.

 

3

אפרת בנימין - מנהלת תכניות בקרן גנדיר. מרכזת את נושא המענקים של הקרן ומלווה מקצועית את הארגונים והפורומים בהם תומכת הקרן. שותפה ביישום החזון והאסטרטגיה של הקרן.

בתפקידה הקודם שימשה כמנהלת תחום קהילות ברשות הצעירים במשרד לשוויון חברתי. אפרת היא עובדת סוציאלית קהילתית בעלת תואר שני במינהל ומדיניות ציבורית ולה ניסיון של עשור בארגוני מגזר שלישי בתחום הצעירים ובתחום של אנשים עם מוגבלויות.

 

sharon5שרון מדינה - מנהלת אדמיניסטרטיבית בקבוצת גנדיר.