קואליציית ארגוני הצעירים, מטעם ארגוני הצעירים המובילים בישראל, עיצבה יחד עם אלפי תושבים צעירות וצעירים מ- 192רשויות, את מצע צעירי ישראל ברשויות המקומיות.

צעירי ישראל מבקשים לפעול למען שיפור החיים במרחב המוניציפאלי, על ידי חיזוק הדמוקרטיה המקומית והגברת ההשתתפות האזרחית בתהליכי קבלת החלטות.

מתוקף כך החליטה קואליציית ארגוני הצעירים, אשר מונה את ארגוני הצעירים המובילים בישראל, לעצב יחד את מצע צעירי ישראל ברשויות המקומיות. התהליך מבוסס הן על סקר עליו ענו אלפי צעירות וצעירים, והן על מרחבי שיח שיצרו עם צעירות וצעירים מרחבי הארץ ומהארגונים השותפים.

קואליציית ארגוני הצעירים רואה חשיבות עליונה במצע זה, אשר יאפשר לנבחרי הציבור ולכל הפועלים בשלטון המקומי, להכיר ולהתחבר אל הסוגיות המעסיקות את הדור הצעיר בישראל. ביחד, בראיה בין-דורית, ומתוקף כך גם ברת-קיימא, יתאפשר לקדם תהליכים אסטרטגיים וחיוניים במרחב המקומי, עבור צעירי ישראל.

מצע הצעירים ברשויות המקומיות

קישור לאתר החתימה

אהלן,

הבחירות לרשויות המקומיות ממש מעבר לפינה, והגיע הזמן לקחת רשות! יש לנו כמה הצעות שלא תוכלו לסרב להן - בואו תמצאו את הדרך הטובה ביותר לקחת רשות!

מסלול למיטיבי לכת:

בואו נדאג שכל בתי העסק ברשויות שלנו יפנקו בהנחות של 30% ביום הבחירות! איך? תורידו את התמונה ותגידו להם שידברו איתנו כדי שנטפל בשאר =]

תפנו אותם ל- contact@lokhimrashut.co.il

 

 

תמונה להעברה לבעלי עסק

אז.. מי אנחנו?

אנחנו קואליציה של 14 ארגוני צעירים ארציים שחברו יחד בכדי לחזק את הצעירות והצעירים ברשויות המקומיות, דרך השפעה צעירה במהלך הבחירות המקומיות ואחריהן.

אנחנו פלטפורמה – ניטרליים לחלוטין ופועלים כדי לספק מעטפת לפעילות והשפעה של צעירים, מתוך אמונה גדולה שמעורבות דמוקרטית תשפר את החיים של כולנו ברשות.

בוא תשמעו עלינו יותר באתר, פייסבוק ואינסטגרם

 

Facebook

Link

Website

יאללה, הגיע הזמן שכולנו ניקח רשות!