עברו להן 10 שנים מאז התחילה הקרן את פעילותה:

למדנו, יזמנו, שיתפנו, טעינו, התקדמנו, יצרנו, התרגשנו, חברנו, התלבטנו, טעינו, תיקנו, התנצלנו, המשכנו. 

כבר בסוף שנת 2012 הזמנו מארגון מידות מחקר מקיף על תחום הצעירים, שיסכם את העשייה בו, האתגרים והנדרש לעתיד. זהו מחקר רחב ופורץ דרך, שכלל ראיונות עם עשרות גורמים רלבנטיים, ומסקנותיו תוקפו במסגרות שונות. לעיון במחקר.

  • תוכנית אסטרטגית חדשה

בשנת העשור בחרנו להציג תוכנית אסטרטגית חדשה לקרן, המבוססת על דו"ח התחום המעמיק שהזמנו. כחלק ממדיניות השקיפות והשיתופויות של הקרן, אנו מזמינים אתכם לעיין בתכנית זו.

  • כנס עשור לקרן

את דו"ח התחום והתוכנית האסטרטגית הצגנו בכנס רב משתתפים "צעירים בישראל-השלב הבא" שהתקיים ב 16.9.14 במכללה האקדמית ת"א יפו. תוכנית הכנס נבנתה במשותף ע"י נציגים של כ- 30 ארגונים שונים.

  • המלצות ל"שלב הבא" מתוך כנס העשור

הכנס נבנה משני מושבים מובילים, כשחלקו המרכזי כלל 20 שולחנות עגולים בהם התקיים שיח פתוח בהשתתפות כ- 350 אורחי הכנס שכללו צעירים מובילים, ומנהלים בכירים במגזר הציבורי, העסקי, החברתי והפילנתרופי.
לעיון בסיכום הדיונים וההמלצות לחץ כאן

עוד על הכנס

פעילות הקרן לקידום צעירים, תמיד משלבת גם קידום תרבות צעירה: את הכנס פתח מופע שירה מרגש של "קואפרטיב תרבוש". תרבוש יזמו את "הקול מהכל", פרויקט יצירה אשר נולד ע"י צעירים משדרות בקיץ 2014, בעיצומו של מבצע "צוק איתן", ומטרתו לייצר רשת תמיכה בין אמנים וקהילות שחיים באזור מלחמה, במטרה להוציא את קולם החוצה לעולם.

במושב הנעילה של הכנס, שולבו מספר קטעי תאטרון של ציפורלה, קבוצת תיאטרון שונה וייחודית בנוף הישראלי או אם תרצו – המרענן הרשמי של התיאטרון הישראלי.

תערוכת מפי הצעירים

כחלק מכנס העשור לקרן הוצגה התערוכה "מפי הצעירים- 20 ציטוטים אותנטיים מפי צעירים מכל גווני החברה הישראלית, המעידים בגוף ראשון על ההתנסות שלהם במסלול החיים, והממשק לאחד הארגונים הפועלים בארץ. אנו מזמינים אתכם להתרגש איתנו מהתערוכה.

 

עמוד פייסבוק חדש לגנדיר

כחלק מפעילות הכנס והרצון לקיים שיח ישיר יותר ובלתי אמצעי עם צעירים ושותפים שלנו, השקנו עמוד פייסבוק חדש לקרן גנדיר. אתם מוזמנים להכנס ולהתרשם.

 

גלריית תמונות